KAPAT

Termal Oteller

4 Ağustos 2020 - 5 Ağustos 2020 tarihleri arasında, 2 yetişkin için arama sonuçları

Değiştir

Termal Oteller

Şehir hayatının getirdiği stresi azaltmak, bedensel rahatsızlıklara çözüm bulmak için popülerliği günden güne artan termal oteller sağlık turizminin merkezi haline gelmiştir. Cilt hastalıklarına, romatizma ağrılarına ve eklem ağrıları şikayetlerine iyi gelmesinin yanı sıra verdikleri hizmet kalitesiyle de ön plana çıkan ve huzurlu tatil arayışı içinde olanların ilk tercihi olan termal otel fırsatları için suaytour.com’un birbirinden ayrıcalıklı seçeneklerine göz atmalısınız.

Şifalı suların yanı sıra tüm yaş grubuna hitap ederek pek çok eğlence tesisi de bulunduran termal oteller, çocuk dostu ilkesiyle inşa ettiği su kaydırağı, aqua park, mini club ve çocuk bakım servisiyle tatilinizi keyifli geçirmenizi sağlıyor. Termal tesislerimizde sıcak termal suların şifasından faydalanırken her yaş grubuna hitap eden farklı etkinliklerle aileniz ile birlikte keyifli vakit geçirebilirsiniz.


Hangi Bölgedeki Termal Oteller Tercih Edilmeli?

Doğal zenginlik olarak Türkiye’nin hemen hemen her bölgesinde bulunan termal sular bir çok termal otelin kurulmasına imkan vermiştir. Afyon ve Balıkesir Ege bölgesinde ön plana çıkarken, Karadeniz’de Çorum, Marmara bölgesinde ise Yalova ve Bursa popüler bölgeler arasında yer almaktadır.


İslami Termal Oteller

Yaşam tarzına uygun daha rahat otellerde tatilin tadını çıkarmak isteyenler için pek çok kişinin tercihi islami termal oteller olabilmektedir. Hem şifa bulmak hem de huzurlu bir tatil için tercih edilen islami termal oteller kadın ve erkekler için ayrı ayrı alanlar ve hizmetler sunduğundan tercihi bu yönde olanların daha rahat bir tatil geçirmesine olanak sağlamaktadır. İslami oteller arasında yer alan islami termal oteller diğer tüm islami otellerde sunulan ayrıcalıkları ve özellikleri de sağlamaktadır. Kadın ve erkekler için ayrı ayrı termal havuzlar bulunduğu gibi sadece aile üyelerinizle birlikte de kalabileceğiniz özel kapalı bölmelerde de şifalı suların keyfini çıkarabilirsiniz.

Termal otellerin sizlere sağladığı uzman fizyoterapistler olduğu gibi acil sağlık sorunlarında müdahale edebilecek sağlık personelleri de otellerde her daim hazır olarak beklemektedir.


Kaplıca Otelleri

Bahar ve kış aylarında özellikle tercih edilen kaplıca otelleri yer altından çıkan doğal minaralli su kaynaklarının havuzlara aktarılmasıyla sağlık turizmine hizmet etmektedir. Termal kaplıca otellerinde spa hizmetleri ve özel tedavi koçları gibi alternatif hizmetlerde yer almaktadır. Kaplıca otellerinde bulunan minarelli sular bir çok hastalığın tedavisinde kullanılmaktadır.