Hakkımızda

Biz Kimiz?

2000 yılında Almanya Duisburg’da kurulup daha sonra merkezini Münih’e taşıyan Suaytour, Avrupa’nın önemli tur şirketleriyle yaptığı işbirliği anlaşmaları ile Dünya çapında hizmet veriyor. Suay Tur Almanya’da kurulurken, yutdışında yaşayan vatandaşlarımızın Türk aile yapısı, kültürü ve değerlerine uygun tatil isteklerini dikkate alarak misafirperverlik, aile, yemek kültürü gibi değerlerimizi ön planda tutan bir tatil anlayışıyla yola çıkıldı. Bu yönümüzle farklılaştığımızı düşünüyoruz. 2007 yılında ‘Şah-Mer GmbH Suay Tur’ ismiyle hizmetine devam eden firmamız, 2010 yılında “Tatil Uzmanı” sloganıyla sektöründe göz dolduran katma değeri yüksek hizmetleri misafirlerine sunmaya devam ediyor. Suay Tur bugün 1236 seyahat acentesi ile Alternatif Turizmde Avrupa’nın en büyük merkez seyahat acentesi konumundadır. Sektöründe hizmet alanlarını her geçen gün geliştiren ve yenisini ekleyen Suay Tur, Avrupa ‘da Almanya başta olmak üzere, Belçika, Hollanda, İsviçre, Fransa, Avusturya, Danimarka, İngiltere ve Dünya çapında Avustralya, Birleşik Arap Emirliği, Amerika, Rusya ve Kanada´ya kadar hizmet vermektedir. Dünyada turizm sektöründe oluşan tüm gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip edip en cazip koşullarla sunduğumuz hizmetlerimiz;

Otel ve tatil köyleri, Alternatif Otellerin Avrupa Genel Merkezi Hac ve Umre Yurt içi ve yurt dışı otel rezervasyonları, Havayolu, karayolu, denizyolu ulaşım hizmetleri, Mavi yolculuk, Yurt içi - yurt dışı tur paketleri, Gemi seyahatleri, Sağlık (SPA ve termal oteller) tesisleri, Fuar organizasyonları, Kiralık araç hizmeti, Vize seyahat sigortası ve asistan hizmetleri.


Neden Suay Tour?

1.) Yurtiçinde 400’ü aşkın tesiste yüksek kontenjan, fiyat ve ödeme avantajları sunduğu için...

2.) 1000’e aşkın satış noktası, internet sitesi ve online rezervasyon sistemleri ile her zaman en yakınınızda olduğu için...

3.) Türkiye turlarda evinizdeymişsiniz gibi hizmet kalitesi sunduğu için...

4.) Alternativ otellerde yepyeni tatil alternatifleri sunduğu için...

5.) Alternativ Otellerin Avrupa Genel Merkezi olmas ile birlikte her yil hizmetimizi gelistirdigimiz için...

6.) Kültür Turları ile binlerce tatilciye Türkiye’yi üstün hizmet kalitesi ve servis anlayışıyla tanıttığı için...

7.) Doğru ürünlerle doğru fiyat ilkesini benimsediği için...

8.) Toplantı organizasyonlarınızda “başarı”nın değerini bilerek en iyi hizmeti sunduğu için...

9.) Ticari Yurtdışı fuarlarında, firmanızın kapılarını dünyaya açtığı için...

10.) Uçuşlarınızda en kolay, en hızlı, en uygun koşullarda seyahat imkânı sunduğu için...

11.) Araç kiralamalarında hızlı çözümler sunduğu için...

Suaytour’a Danışmadan Seyahate Karar Vermeyin...

Neden İslami Tatil?

Turizm endüstrisinde yeni bir kavram olan Helal Tatil, İslami inanca ve kurallara uygun şekilde tatil yapmak isteyenler için ortaya çıkmıştır. Otel ve tatil köylerimizde yalnız helal yiyecekler ve alkolsüz içecekler sunulmaktadır. Yüzme havuzları, spa ve sağlık merkezleri bay ve bayanlar için özel olarak, ayrı ayrı tasarlanmış ve özel aile hizmetleri bulunmaktadır. Bazı tesislerde sadece bayanlara özel dışarıdan görünmeyecek şekilde tasarlanmış plajlar bulunmakla beraber çoğu tesiste İslami kurallara uygun kıyafetlerle aileler tarafından kullanılabilen karma plajlar da mevcuttur. Bütün tesislerde misafirlerin ibadetlerini yerine getirmeleri için Mescitler bulunmaktadır.

Türkiye’nin İslami tarihini ve kültürel geçmişini keşfetmek için hazırlanmış olan turlar, tarihi ve kültürü seven misafirler için idealdir. Bütün aktiviteler ve hizmetler tamamen İslam’ın alçak gönüllülüğü ve ahlaki değerleri göz önüne alınarak, Allah’ın Kur’an-ı Kerim vasıtasıyla Müslümanlara helal kıldıkları doğrultusunda hazırlanmaktadır.

En onemli destinasyonlarımızdan biri olan Türkiye; 600 yıl Doğu ve Batı medeniyetlerinin merkezinde yer alan Osmanlı İmparatorluğu’nun mirası konumundadır ve Dünya’nın çeşitli yerlerindeki Müslüman turistler için gözde bir ülkedir.

Helal Turizmin öncüsü konumunda olan Suaytour.com başta Avrupa da olmak üzere tüm Dünya’da bu konseptin liderliğini sürdürmektedir. Şirketimiz, sizlere Akdeniz ve Ege kıyılarında güneşin ve denizin tadını çıkaracağınız, inanç ve değerlerinize uygun, huzurlu ve rahat bir tatil hizmeti sunar.

Vizyonumuz

Uluslararası standartlarda oluşturduğumuz kurumsal yapımız ile sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almaktır.

Misyonumuz

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak bir yandan müşteri memnuniyetini sağlarken, bir yandan da yenilikçi ve girişimci yaklaşımımız ile ülke turizmi ve ekonomisinin gelişmesine katkı sağlamaktır.


Değerlerimiz

Dürüstlük, saygınlıktan asla ödün vermeyen Girişimcilik,yenilikleri izleyip uygulamak yerine, onları üreten, öncülük eden bir girişimcilik. İnisiyatif, her zaman mükemmeli arayan ama iyinin düşmanı olmayan bir anlayış ile inisiyatif kullanma. Öğrenme ve değişime açıklık,bilimsel gelişmeleri takip ve uygulamada ilk olmayı sürekli bir hedef olarak edinen. Şeffaflık, işlerin yapılmasında toplumsal değerlere katkıyı ön planda tutarak, çalışanlarının ve iş birliktelik yaptığı kuruluşların ihtiyaç duyduğu şeffaflığı sağlayan Bireylere saygı, ayırımcılık yapmayan, herkese eşit mesafede durmaya çalışan.