Oruçoğlu Termal
Afyon Kütahya Yolu , AFYON

Oruçoğlu Termal

Tabiatın tüm zenginlikleri içerisinde 110.000 m2 alanda, özenle hazırlanmış yürüyüş parkurları, açık hava spor alanları ile yemyeşil bahçesinde, otelin her yerinde sizinle buluşmaya hazır sağlık dolu termal suyu, açık ve kapalı yüzme havuzları, rahatlık ve güzellik kaynağı SPA’sı, gelişmiş tedavi merkezi, kapsamlı spor merkezi, sizin konforunuz için döşenmiş farklı beklentilere uygun 306 odası, birbirinden lezzetli tatlar sunan zengin mutfakları, herşeyi düşünülmüş bölgenin en büyük balo ve toplantı salonları, güleryüzlü personeli ve hep daha iyisi diyen konuksever hizmet anlayışı ile hafızanızdan silinmeyecek günler sizleri bekliyor. Beş yıldızlı otel konforunu kaplıca kültürü ile harmanlıyor ve tüm misafirperverliğimizle hizmetine sunuyoruz.

Restoran & Kafeler

Aileniz ve dostlarınızla birlikte lezzetli yemeklerinizi konforlu ve ferah bir ortamda tadabileceğiniz Oruçoğlu Thermal Resort Restaurant’ın mevsime uygun lezzetler içeren mönüleri tatilinizi unutulmaz tatlar ile süslüyor. 750 kişi kapasiteli salonumuzda zengin açık büfemizin (kahvaltı – akşam yemekleri) yanı sıra A’la Carte mönü seçeneği ile de hizmet vermektedir.

Amorium Bistro

Açılış : 09 30 Kapanış : 24 00 Canlı Müzik Yiyecek Servisi vardır. İçecek Servisi vardır.


Vitanemin Bar

Açılış – 07:00 Kapanış – 23:00 Yiyecek Servisi yoktur. Taze sıkılmış meyve suları. Bitki çayları.


Acronium Bistro

Açılış – 08:00 Kapanış – 23:00 Yiyecek Servisi vardır. İçecek Servisi vardır.


Panorama Bar

Açılış – 16:00 Kapanış – 01:00 Yiyecek Servisi yoktur. İçecek Servisi vardır.


Granit Bar

24 Saat Açık Yiyecek Servisi vardır. İçecek Servisi vardır.


Oda Servisi

24 Saat Açık Yiyecek Servisi vardır. İçecek Servisi vardır. Odalara hizmet yapılmaktadır.


Şark Köşesi

Yöresel kültüre uygun olarak döşenmiş ayrı bir mekanda hem sohbet hem de keyifli anlar sizleri bekliyor.


Oruçoğlu Thermal Resort Sizi ve Ailenizi Sağlıklı ve Eğlenceli Bir Tatile Davet Ediyor.

Açık – Kapalı Termal Yüzme Havuzları

Termal suyun ortalama sıcaklığının 33 – 34° olduğu ve birbirine bağlantılı yüzme havuzlarımızda, her mevsim termal keyfi yaşayabilirsiniz.

Oruçoğlu %100 Termal. Otelimizde bulunan bütün havuzlar termal dir.


Su Kaydırağı

120 Metre Uzunluğundaki Kaydırağımız Sizleri Bekliyor.
Eğlencenin doruğuna su kaydırağı ile taçlandırın. Çocuklar için büyük eğlence.


Çocuk Yüzme Havuzları

Açık ve kapalı termal yüzme havuzları bünyesinde yer alan 3 farklı kademedeki çocuk havuzlarımızda, çocuklarınız termal sudan güvenle yararlanıp su kaydırağıyla keyifli vakit geçirebilirler.

Oruçoğlu %100 Termal. Otelimizde bulunan bütün havuzlar termal dir.


Fizik Tedavi Dal Merkezi


Fizik Tedavi / Rehabilitasyon « Oruçoğlu Termal Otel – Kaplıca – Kaplıcalar – Özel Oruçoğlu Fizik Tedavi / Rehabilitasyon Dal Merkezi, Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-kur mensubu emekli ve çalışanlara sevksiz fizik tedavi ve rehabilitasyon imkanı sunuyor. Sosyal Güvenlik Kurumu ile yapılan anlaşmamız dahilinde, fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.


Hotpack

Lokal olarak çekilen ağrıların azaltılmasında, kas spazmlarının çözülmesinde ve eklem hareket kabiliyetinin artırılmasında etkilidir. Kronik ağrı ve travma sonrasında, kırık sekeli sonrası kısıtlanmalarda, siyatalji, nevralji ve romatizmal hastalıkların tedavisinde kullanılmaktadır.


Kısa Dalga Diatermi

Fizik tedavide derin ısıtıcılardan olup; özellikle derin eklemlerin ısıtılmasında (kalça, diz, omuz) tedavi edici yöntem olarak kullanılmaktadır.


Traksiyon

Bir çekme yöntemidir. Özellikle boyun ve bel ağrılarında, kas spazmlarının çözülmesinde uygulanır.


Ultrason

Yaralarda doku iyileşmesini hızlandırıp yapışmış dokuların birbirinden ayrılmasında, fibromiyaljide, lomber strain, servikal ve lomber hernilerde, osteoartrozda (kireçlenmelerde) etkili tedavi yöntemidir.


Interferansiyel

Orta frekanslı akımlardandır. Genel ağrılara yönelik bir tedavi yöntemidir.


Parafin Banyosu

Genellikle el ve ayak gibi eklemlerin ağrılarında, şekil bozukluklarında, travma sonrası bu eklemlerde meydana gelen ağrılara yönelik yüzeysel ısılı bir tedavi yöntemidir.


Tens

Akut ve kronik ağrıların tedavisinde yararlıdır. Özellikle fibromiyaljik ağrılarda boyun, kol, bel, bacak ağrılarında, ameliyat sonrası oluşan ağrıların tedavisinde kullanılır.


Enfraruj

Duyu sinirleri üzerinde sedatif etkisi olan Enfraruj uygulaması, kan dolaşımını artırarak kasları gevşetir ve ağrıyı azaltır. Terleme ile zararlı maddelerin vücuttan atılması sağlanır.Masajlar

Aroma Terapi Masajı

Şifalı ot ve çiçek yağları ile bitki özlerinden elde edilen karışımlarla uygulanır. Bu özel karışımlar sayesinde cilt ve vücut daha sağlıklı hale gelir.


Cilt Bakımı

Güzellik ve Sağlık Merkezi’nde yer alan cilt bakım üniteleri ile cildin doğal ürünler eşliğinde derinlemesine temizliği ve bakımı sağlanır. Termal suyun cildi gençleştirici özelliği sayesinde bakımlardan alınan sonucun etkisi artmaktadır.


Göz Bakımı

Göz çevresine hücre yenileyici ve kırışıklık önleyici ampul uygulanarak bölgeye masaj yapılır. Göz maskesinin ardından özel bitki sularıyla hazırlanmış pedler 10-15 dakika göz üzerinde bekletilir. Bu işlem sonrasında göz kremiyle tekrar bölgeye yapılan masajla bakım son bulur.


Kemik Mineral Ölçüm Cihazı

Bu cihaz sayesinde kişide kemik erimesi (osteoporoz) olup olmadığı birkaç dakika içerisinde belirlenebilmektedir.


Kese

Kese, hamam ustası tarafından, size özel yeni bir kese ile uygulanır. Cilt için son derece faydalı bir uygulama olan kese, ölü derilerin vücuttan atılmasını, canlı ve taptaze bir cilde sahip olmanızı sağlar. İster yaz mevsimine taptaze bir cilt ile girmek, ister kışa sıcak bir hazırlık yapmak için.


Klasik Cilt Bakımı

Buhar banyosuyla gözenekler açılarak başlanan klasik cilt bakımı, komedon aleti aracılığıyla siyah noktaların temizlenmesi ile devam eder. Peeling (ölü deriden arınma) ile cilt makyaj artıklardan ve ölü hücre tabakasından temizlenir, cildin nefes alması sağlanır. Ardından cilt tipine uygun temizleyici bir maske uygulanır. Besleyici özelliği bulunan çeşitli maskelerin ardından özel kremler yardımıyla yüz ve boyun masajı yapılır. Bakım, tonikleme işlemi ile son bulur.


Kuaför

Rutin bakımlarınıza zaman ayırmak için fırsat bulamıyor ya da kendinizi tüm bakımlarınız için baştan aşağı teslim edebileceğiniz bir adres arıyorsanız lütfen Oruçoğlu Termal Otel Kuaför merkezimizi gelin, görün.


Lokal Medikal Masaj

Vücuttaki rahatsızlık veren bölgeye uygulanır. Rahatsızlığın giderilmesi ve etkisinin azaltılması amaçlanır.


Manikür

Ellerinizin ve ayaklarınızın değişen hava koşullarından etkilenmiş görüntüsünden arınmak ve pürüzsüz estetiğe sahip olmak isteyenlerin adresi.


Manuel Lenf Drenaj

Lenfatik sistemi harekete geçirmek ve lenf sıvısının vücuttan atılımını desteklemek için yapılan bir masaj formudur. Vücutta biriken ödem ve toksinlerin atılmasında yardımcı olur. Hafif, yavaş ve tekrarlı kayıcı hareketlerle uygulanır.


Masajlar

Bir süreliğine her şeyi unutmanızı, duyularınızın yalnızca huzur ve mutluluğa açık olmasını sağlayan masaj, aynı zamanda en eski ve doğal şifa yöntemlerinden biridir. Stres, gerginlik, baş ağrısı gibi şikâyetleri azaltırken; kan dolaşımını ve uyku kalitesini artırır.


Oksijenli Ampul Uygulama

Öncelikle cilde hücre yenileyici ve kırışıklık önleyici yenileyici ampul uygulanır. Ardından cilde oksijen verilir. Cildin oksijen ile ampulü iyice absorbe etmesi sağlanır. Ampul cildin derinliklerine nüfuz eder. Cildin nefes alması sağlanır.


Oksijenli Cilt Bakımı

98 oranında nem kazanır ve daha canlı, pürüzsüz bir görünüme sahip olur. Bu terapi ile doku onarımı hızlanır, akne oluşumu engellenir, yaşlanma belirtileri gecikir.


Oksijenli Göz Bakımı

Göz çevresine hücre yenileyici ve kırışıklık önleyici ampul uygulanır. Ampul uygulamasının ardından bölgeye oksijen verilir. Göz çevresine göz maskesi uygulanır. Özel bitki sularıyla hazırlanan pedler 10 – 15 dakika göz üzerinde bekletilir. Bu işlem sonrasında göz kremiyle aynı bölgeye yapılan masajla bakım son bulur.


Özel Aile Hamamı

Size ve ailenize özel banyolarda yorgunluğunuzu atarken, ailenizle beraber termal suyun keyfini sürmeniz için. Banyo suları 38 - 41 derecedir.


Refleksoloji

Ayaklar insan vücudunda bulunan önemli organ ve bezlerle ilişkili noktaları temsil eder. Bu noktalara yapılan uygulamalarla vücuttaki enerji dengesizliği ve rahatsızlığı giderilmeye çalışılır. Kişinin kendisini fiziksel, duygusal ve ruhsal olarak iyi hissetmesi sağlanır.Relax Masaj

Klasik İsveç masajı teknikleri ile uygulanır. Sakinleşme, rahatlama ve yorgun kasların enerjik hale gelmesinde etkilidir.

•Açık yüzme havuzları, kumsal bölümü ve otelin bazı bölümleri sadece yaz sezonu açıktır (10 Nisan – 31 Ekim). Bu tarihler hava koşullarına göre 7-15 gün arası değişebilir.

•Otele giriş saati en erken 15.00, çıkış saati de en geç 11.00 dir.

•Giriş günü misafirlere oda veriliş saati 15:00’dır. Giriş günü Öğle Yemeği fiyata dahildir.

•Misafirin odadan çıkış saati 11:00 olup, misafirin 12:00’da otelden ayrılması gerekmektedir. Çıkış günü kahvaltı ile tatil sona erecek olup, öğle yemeği hakları bulunmamaktadır.

•Erken Girislerde Misafirin Otele giris Saati ile eger Bos Oda var ise Otelle Giris yapilabilir.


Cocuk ve Bebek Yas Hesaplamalari

• 00 - 06 yaş çocuklar (2018 – 2012 arası doğumlular) ÜCRETSİZ

•07 - 12 yaş çocuklar (2011 - 2006 arası doğumlular) - %50 İNDİRİMLİDİR

•Kategori: 5 yıldız
•Konaklama Statüsü: Yarim Pansiyon (Sabah Kahvalti, 5 Cayi, Aksam Yemegi)
•Sezon: 12 ay ( Sezonu 01 Ocak – 31 Aralik*)
•Konum: Oruçoğlu Thermal Resort Afyonkarahisar Kütahya Karayolu 14. Km - Afyonkarahisar, 

Havaalani:
•Kütahya Zafer (KZR) Havaalanı, 47 km (0 saat 35 dakika)
•Kütahya Otogari; 83 km ( 1 saat 10 dakika)
•Kütahya Şehir Merkezine; 85 km  (1 saat 35 dakika)
•Afyon Şehir Merkezi; 18 km (15 dakika)
•Afyon Otogari; 25 km (20 dakika)

ODALAR:

   

Standart Oda

Giriş: 21.05.2019 Çıkış: 22.05.2019 | 1 Gece | 2 Yetişkin

Oda kapasitesi:
Tavsiye edilen: 2 kişi | Maksimum: 3 kişi
Oda büyüklüğü:
25 m2
Bu oda seçilen misafir sayısı için uygun değildir.
İptal işleminde ücret iadesi yapılmayacaktır.

En ekonomik odalarımızda misafirlerimizin  rahat bir şekilde termal keyfini yaşabilmeleri için.. Tüm Odalarimizda Sıcak & soğuk termal su bulunmaktadir.

Standart Oda Balkonlu

Giriş: 21.05.2019 Çıkış: 22.05.2019 | 1 Gece | 2 Yetişkin

Oda kapasitesi:
Tavsiye edilen: 2 kişi | Maksimum: 3 kişi
Oda büyüklüğü:
28 m2
Bu oda seçilen misafir sayısı için uygun değildir.
İptal işleminde ücret iadesi yapılmayacaktır.
Balkonlu Odalarımızda Tatilinizin Tadını Çıkartın. Odalarımız misafirlerimizin rahat bir şekilde termal keyfini yaşabilmeleri için tasarlanmistir.Odalarimizda Sıcak & soğuk termal su bulunmaktadir

Aile Odası

Giriş: 21.05.2019 Çıkış: 22.05.2019 | 1 Gece | 2 Yetişkin

Oda kapasitesi:
Tavsiye edilen: 2 kişi | Maksimum: 4 kişi
Oda büyüklüğü:
38 m2
Bu oda seçilen misafir sayısı için uygun değildir.
İptal işleminde ücret iadesi yapılmayacaktır.
Ailenin termal keyfini birlikte yaşabilmeleri için, Odalarimiz 1 yatak odası + 1 oturma odasından olusmaktadir. 

Deluxe Oda

Giriş: 21.05.2019 Çıkış: 22.05.2019 | 1 Gece | 2 Yetişkin

Oda kapasitesi:
Tavsiye edilen: 2 kişi | Maksimum: 3 kişi
Oda büyüklüğü:
40 m2
Bu oda seçilen misafir sayısı için uygun değildir.
İptal işleminde ücret iadesi yapılmayacaktır.
Deluxe Odayı alin ve conforun farkını yaşayın, Odalarımız misafirlerimizin rahat bir şekilde termal keyfini yaşabilmeleri için tasarlanmistir.Odalarimizda Sıcak & soğuk termal su bulunmaktadir.

Suit Oda

Giriş: 21.05.2019 Çıkış: 22.05.2019 | 1 Gece | 2 Yetişkin

Oda kapasitesi:
Tavsiye edilen: 2 kişi | Maksimum: 3 kişi
Oda büyüklüğü:
45 m2
Bu oda seçilen misafir sayısı için uygun değildir.
İptal işleminde ücret iadesi yapılmayacaktır.
Suit Odanın Getirdiği Konfor ile tatilinize ayri bir güzelik ve confor katin, Odalarımızda Sıcak & soğuk termal su bulunmaktadir.

Otel özellikleri

 • Yuzme Havuzu
 • WI-FI Internet
 • Televiziyon
 • Klima
 • Oda Servisi
 • Animasyon
 • Kafeterya
 • Mescid
 • Spa
 • Fitness Salonu
 • Su Sporlari
 • Transfer Servisi
 • Çamaşır Servisi
 • Alışveriş İmkanı
 • Oyun Salonu
 • Uyandırma Servisi

0/10,0

Misafir yorumlarıMisafirlerimizden gelen fotoğraflar

Aranma talebi
gün
saat