KAPAT

Antalya İslami Oteller

18 Kasım 2019 - 19 Kasım 2019 tarihleri arasında, 2 yetişkin için arama sonuçları

Değiştir

Akdeniz’in incisi Antalya’da yer alan Antalya muhafazakar oteller ile masmavi denizin, güneşin ve doğanın tadını yaşam tarzınıza uygun islami otel konsepti ile çıkarabilirsiniz. Antalya islami otellerinde size özel sunulan hizmetlerin tümü İslami şart ve gerekliliklerine göre düzenlenmiştir. Muhafazakar otellerimizde alkol bulundurulması ve alkol satışı yasaktır. Sunulan tüm yiyecekler helal sertifikalıdır.

Antalya’da Tatil Yapmak

Türkiye’de turizmin lokomotifi olarak görülen Antalya dört mevsim siz değerli konuklarımızı ağırlamak için hazırdır. Otel olanakları dışında bölgede gezebileceğiniz çok sayıda tarihi ve doğal güzellikler vardır. Düden ve Kurşunlu şelaleleri eşsiz manzarasıyla sizleri büyülerken, Patara antik tiyatrosunu ziyaret ederek kültürel ve tarihi bir yaşamın içinde kendinizi bulabilirsiniz.

Antalya’da Gezilecek Yerler

Kurşunlu Şelalesi

7 göleti birbirine bağlayan ve 18 metre yükseklikten dökülen şelale 2 km’lik bir kanyon içerisinde yer almaktadır. 1-2 saat sürecek kanyon yürüyüşe ile doğanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Kaleiçi

Antalya merkez yer alan antik şehir ismiyle old town, Kaleiçi dar sokakları, cumbalı evleri birbirinden güzel mekanları ile sizleri büyüleyecektir. Birbirinden lezzetli yöresel yemekleri tadabilir, Antalya özgü ürünleri inceleyerek alışveriş yapabilirsiniz.

Antalya Akvaryum

30 dönüm arazi içerisinde 15.000 metrekare kapalı alana sahip olarak kurulan ve 2002 yılında açılan Antalya Akvaryum’da binbir çeşit sualtı canlısı tanıyabilir ve müze içerinde yer alan Kar Dünyası ve Buz Müzesini gezebilirsiniz. Yüzlerce köpekbalığının dolandığı büyük akvaryumda günün belli saatlerinde özel dalgıç eğitmenleriyle düzenlenen etkinliklerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Saklıkent Kayak Merkezi

Antalya sadece yaz aylarında değil kış aylarında da tatil yapmak isteyenlerin dikkatini çeken gözde yerlerden biridir. Merkeze 45 dakika uzaklığında bulunan Bey dağında yer alan Saklıkent kayak merkezinde kışın karın keyfini çıkarabilir, teleferikle eşsiz manzarayı izleyebilirsiniz.

Düden Şelalesi

Lara bölgesi yakınlarında bir falez üzerinde Akdeniz’e dökülen Düden şelalesi aşağı ve yukarı olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Yukarı Düden merkeze 10 km uzaklıkta olup, döküldüğü yerde oyuk şeklinde bir mağara bulunmaktadır. Su sesinin verdiği büyük bir keyifle ormanın içinde keyifli bir yürüyüş yapabilir ve doğanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Köprüçay

Antalya’da yapılacak en keyifli aktivitelerden biri de raftingdir. Dünya’nın en güzel kanyonlarından geçerek mükemmel manzaralara tanık olacağınız rafting turunu mutlaka tavsiye ederiz.